מדי טווח לייזר

התקשרו אלינו

03-5615442

מתעניינים באחד המוצרים שלנו?                        מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

מד לייזר

יתרונותיו של מד מרחק בלייזר

השימושים של פלס לייזר
מד מרחק המבוסס על לייזר הוא נפוץ מאוד ורב שימושי. קרן לייזר משודרת ליעד שאת המרחק אליו רוצים למדוד, כאשר הזמן שלוקח לה להגיע לשם ובחזרה מאפשר למכשיר למדוד את המרחק. מהם שימושיו ויתרונותיו של פלס לייזר? אתם מוזמנים לקרוא כעת.

שימושיו של מד מרחק לייזר

מד המרחק בלייזר מיועד בעיקר למדידת מרחקים בדיוק גבוהה, אך לא רק.

למכשירים יש יכולת לבצע חישובים הנדסיים, תכונה שימושית במיוחד לביצוע מדידות הנדסיות מורכבות בענף הבניה.

במצב של מדידה רציפה, המכשיר מראה מרחק מעודכן והמודד נע ביחס לנקודה אותה הוא מודד. בדומה לקיבוע סרט מדידה בנקודה אחת ותזוזה עימו הרחק מאותה נקודה.

מדי טווח לייזר יכולים לחשב שטח, ע”י מדידת אורך ורוחב. כאשר מוסיפים גם את נתון הגובה המכשיר מסוגל לחשב את נפחו של המקום.

בהיבט זה קיימת למכשיר תכונה נוספת, מתקדמת ומעניינת, והיא חישוב אורכה של צלע שלישית במשולש ישר זווית, ע”י שימוש, בין השאר ,במד שיפוע הקיים ברבים מהמכשירים. בעזרת תכונה זו ניתן למדוד בקלות את גובהו של בניין.

יתרונות של מדי טווח לייזר

בימינו מדידות מדויקות נעשות באמצעות מכשירים דיגיטליים לצורך דיוק מקסימלי. בתחומים רבים מד טווח לייזר שיפר באופן משמעותי את התוצאה הסופית ומנע טעויות רבות שקרו בעבר..

בבניה, בנגריה, בהרכבה או בתעשייה, אין דבר חשוב יותר ממדידה מדויקת. מדי טווח לייזר מאפשרים לבצע מדידות במקומות שקשה להגיע אליהם ובמקומות חשוכים.

הם נוחים וקלים לשימוש, ניתן לבצע עימם מדידות ביד אחת והם חוסכים בזמן עבודה. על-ידי לחיצת כפתור אחת התוצאה מוכנה. אין צורך במספר מדידות רב ואין צורך לבצע חישובים. תוך זמן קצר ניתן לחשב את נפח החדר ואת שטחו וכן את שטח הקירות.

לשאלות נוספות על מד לייזר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אהוד אנגל מכשירי מדידה והנדסה בע”מ, לייעוץ והכוונה כדי לבחור את המכשיר המתאים לכם ביותר.